INFORMACJE O KLUBIE

O KLUBIE SPORTOWYM VICTORIA NIEMCZ OSIELSKO

• Klub Victoria Niemcz Osielsko założono 14 maja 2009 roku z pasji do sportu. Od tamtej pory zachęcamy społeczność gminy Osielsko, a w szczególności młodzież szkolną do aktywnego spędzania czasu. Naszym zadaniem jest oderwanie dzieci od smartfonów, aby zarazić je miłością do sportu.

• Nasze drużyny biorą udział w meczach organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. Młodzież z chęcią bierze udział w rozgrywkach rywalizując z innymi. Staramy się dać szansę na zostanie w przyszłości profesjonalnymi sportowcami, którzy z dumą będą reprezentować naszą gminę oraz kraj.

• Początek roku 2020 był przełomowy dla rozwoju piłki nożnej w gminie Osielsko. Doszło do połączenia klubów GLKS Osielsko i Victoria Niemcz, dzięki czemu już jako Victoria Niemcz Osielsko trenujemy dzieci i młodzież we wszystkich kategoriach wiekowych. Zachowana jest ciągłość szkolenia, w Klubie grają dzieci od 5. roku życia do wieku seniorskiego, w tym również dziewczynki. Klub zgłasza do rozgrywek drużynę seniorek (dziewczyny powyżej 16 roku życia), która sukcesywnie się rozwija.

• Nasz Klub oferuje treningi dedykowane bramkarzom. Zrzesza on ok. 300 zawodniczek i zawodników, którzy tworzą obecnie 14 drużyn. Zatrudniamy 8 wykwalifikowanych trenerów.

• Organizujemy turnieje, spotkania integracyjne w Osielsku i Żołędowie.

• Wszystkie zawodniczki i zawodnicy podlegają ubezpieczeniu zdrowotnemu, jesteśmy członkiem Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Ludowych Klubów Sportowych.

• Na czele Klubu stoi Prezes Krzysztof Konek oraz Sekretarz Piotr Kamiński, a także pozostali członkowie Zarządu: Piotr Januchowski, Bartosz Topoliński i Kamila Woźniak. Chcąc dać jak najwięcej możliwości dzieciom, organizujemy wspólne wakacje, na których młodzież aktywnie spędza swój czas. Takie obozy cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale także wśród ich rodziców. Wykwalifikowana kadra trenerów przygotowuje treningi, gry oraz zabawy na świeżym powietrzu, co sprawia, że dzieci nigdy się nie nudzą. To przepis na udane wakacje. Z Victoria Niemcz Osielsko nie ma nudy, a telefony idą w zapomnienie!

Aktualności

• Informujemy, że działalność sportową naszego klubu KS Victoria Niemcz Osielsko wsparło Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Po raz szósty byliśmy uczestnikami Programu KLUB.

Karta uczestnika obozu

• W załączniku znajduje się do pobrania karta kwalifikacyjna uczestnika obozu sportowego.

KARTA UCZESTNIKA OBOZU

MASZ PYTANIA?

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń pod numer tel. +48 503 101 483.